מבני עץ לכל מטרה

מפעל היצור באסטוניה

סרטונים של התקנות

צרו קשר


  תהליך בנייה הינו תהליך קשה ומורכב. אך לא כך הדבר כאשר אתם מבצעים הזמנת פרויקט של מבנה מוכן מחברת וודי'ס. הקטלוג הנרחב של פרטי החברה יפתח בפניכם עולם של אפשרויות נהדרות למטרות שונות. ניתן לבסס מגוון רחב של מבנים במגוון מיקומים והרכב פנימי מגוון. אם הנכם מחפשים פתרון יעיל לבניית צימר למטרות עסקיות, יחידות דיור נוחות בשטח שקיים לשירותכם, להוסיף שטח מחייה לבית שלכם, ליצור מחסן עם תנאים מותאמים, חדר עבודה מחוץ לבית, מקום להעברת סדנאות או טיפולים – בניית מבנה בעלויות סבירות יכולה להיות הפתרון הנגיש ביותר עבורכם.

  למה דווקא וודי'ס?

  חברת וודי'ס עובדת ישירות עם מפעלים באנגליה המייצרים מבנים מוכנים לכל מטרה מזה שנים רבות. למעשה, יש באפשרותכם לנצל לא רק את הניסיון ויכולות הניהול הנרחבות והמיומנות של חברת וודי'ס, אלא גם את הניסיון של האנגלים המרכיבים את הבתים האלה באהבה ובתשומת לב אינסופית, כאילו היו בתיהם שלהם. העץ ממנו עשויים מבני עץ אלה הינו איכותי ביותר, מיובא ממזרח אירופה המאופיינת ביערות עד ועצים טבעיים ואיכותיים.

  היתרון הגדול של עבודה מול וודי'ס הוא האפשרות לקצר בצורה משמעותית את שרשרת התפקידים הדרושה במקרים בהם בונים בית בצורה קונבנציונאלית. שיטה זו דורשת בחירת קבלן מתאים, מציאת שאר אנשי המקצוע, בירוקרטיה רבה והוצאת אינספור אישורים. עם וודי'ס העבודה פשוטה יותר ונעשית על ידי החברה שכבר קיבלה את כל האישורים מהגורמים המעורבים. כל מה שנותר לכם זה לבחור את הבית שאתם רוצים, ולראות את החלום מתממש לנגד עיניכם.

  שימושים שונים עבור מבני עץ

  ניתן לנצל את האפשרות לבנות בית עץ מלא במחירים נוחים לכל מטרה, למשל, ניתן לבנות גן ילדים או חדר משחקים עבור משפחה מרובת ילדים, להפוך אותו למקום אינטימי ונגיש לעבודה. אנו עדיין לא רגילים לראות הרבה מבני עץ בנוף הישראלי, אך סביר להניח שזה ישתנה בקרוב מאוד. מדובר בפתרון שיותר ויותר אנשים מוצאים כמתאים למגוון צרכים. בקתות עץ יכולות לשמש כסביבת עבודה או מנוחה, וניתן להשתמש בהן למען עצמכם או כהשקעה למטרת השכרה. החיסכון הרב בעלויות הבניה יאפשר לכם להשקיע בשאר האלמנטים של המקום וליצור חוויה שאין דומה לה.

  אם אתם יודעים מהו סוג המבנה שהייתם רוצים לרכוש ולבנות – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר להרכבת תכנית מדויקת. ואם לא, נשמח לסייע לכם לתכנן את בקתת העץ החלומית שתענה על כל הדרישות והצרכים שלכם.

  [opty_product_display]
  התחילו שיחת ווטסאפ
  צריכים עזרה?
  היי,
  איך נוכל לעזור?
  Call Now Button